دانلود سریع نمونه سوالات پیام نور

نمونه سوالات و اخبار پیام نور

دانلود سریع نمونه سوالات پیام نور

نمونه سوالات و اخبار پیام نور

دانلود سریع نمونه سوالات پیام نور

اطلاع از آخرین اخبار پیام نور و دانلود نمونه سوالات پیام نور


پیام نور سوال در تلگرام
https://telegram.me/psoal

 

 

برگزاری دومین جشنواره سراسری ترویج فناوری نانو در دانشگاه پیام نور کرمان

دومین جشنواره سراسری ترویج فناوری نانو با حضور حدود 100 پژوهشگر برتر در زمینه فناوری نانو در بخشهای مختلف کتاب، مقاله، پایان نامه و ثبت اختراع از 23 استان کشور به مدت دو روز در دانشگاه پیام نور کرمان در حال برگزاری است .

ایجاد‌ گسترش فرهنگ آموزش و ‌تحقیقات‌ علمی‌ در زمینه فناوری نانو ، ارتقاء سطح آگاهی دانشجویان فعال در حوزه فناوری نانو، بازاریابی برای محصولات مبتکرین و فعالین حوزه نانو، ایجاد انگیزه برای محققین و پژوهشگران دانشگاه با تحقیق، ترویج و تجاری سازی محصولات نانو و تجلیل از برترین آنها، تعامل بیشتر مراکز صنعتی و حوزه های فعال نانو با دانشگاه پیام نور، آشنایی شرکت ها و سازمان ها از تولید نمونه های فناوری نانو دانشگاه پیام نور، اطلاع‌رسانی و بازاریابی محصولات و تجهیزات فناوری نانو نخبگان دانشگاه از اهداف این همایش است.

در این جشنواره کارگاه های آموزشی در زمینه آشنایی با فناوری نانو ، مقدمه ای بر نانو و کاربرد آن در پزشکی، کاربرد نانو ذرات، آشنایی با سر فصل های مسابقات ملی نانو، دستاوردهای جدید نانو بیوتکنولوژی، فناوری نانو در ایران و معرفی خدمات و کارگاه های ستاد توسعه فناوری نانو برگزار خواهد شد.

گفتنی است علاوه بر جوایز اهدا شده به برگزیدگان این جشنواره برای نفرات اول این جشنواره صد درصد ، نفرات دوم هفتاد و پنج درصد و نفرات سوم پنجاه درصد تخفیف شهریه در نظر گرفته شده و  این افراد در لیست نخبگان دانشگاه قرار خواهند گرفت.

همچنین نمایشگاه توانمندیهای دانشگاه پیام نور با بیش از 10 غرفه از دانشگاههای پیام نور کشور و نمایشگاه کتاب با موضوع نانو با گردآوری 200 عنوان از جدید ترین کتابهای چاپ شده با موضوع فناوری نانو در حاشیه این جشنواره افتتاح شد.