دانلود سریع نمونه سوالات پیام نور

نمونه سوالات و اخبار پیام نور

دانلود سریع نمونه سوالات پیام نور

نمونه سوالات و اخبار پیام نور

دانلود سریع نمونه سوالات پیام نور

اطلاع از آخرین اخبار پیام نور و دانلود نمونه سوالات پیام نور


پیام نور سوال در تلگرام
https://telegram.me/psoal

پایان جشنواره فرهنگی ـ ورزشی مذاهب اسلامی دانشگاه پیام نور/ معرفی نفرات برتر

نخستین جشنواره فرهنگی ـ ورزشی دانشجویان مذاهب اسلامی دانشگاه پیام نور بانام جام همدلی و امید در دو رشته فوتسال و تنیس روی میز در بوشهر به پایان رسید.

رئیس دانشگاه پیام نور استان بوشهر در مراسم اختتامیه

 این جشنواره با قدردانی از حمایت سازمان مرکزی دانشگاه پیام نور و مسئولان استان بوشهر از برگزاری این جشنواره اظهار داشت: در این جشنواره 14 دانشجوی شیعه و سنی از دانشگاه‌های پیام نور استان‌های مختلف کشور به مدت یک هفته در بوشهر باهم رقابت کردند.

اسحاق جلالیان افزود: برگزاری این جشنواره فرصتی برای وحدت و همدلی بیشتر بین دانشجویان مذاهب مختلف اسلامی بود که در کنار ورزش، رفاقت و همدلی آنان نیز بیشتر شود.

وی بین داشت: در راستای تقویت وحدت بین مذاهب اسلامی، دانشگاه پیام نور پیش‌قدم شد و با تصمیم سازمان مرکزی، بوشهر توفیق این امر را پیدا کرد که میزبان نخستین جشنواره فرهنگی ـ ورزشی دانشجویان مذاهب اسلامی دانشگاه پیام نور باشد.

رئیس دانشگاه پیام نور استان بوشهر با اشاره به افزایش فضاهای ورزشی در دانشگاه پیام نور بوشهر تصریح کرد: دانشگاه پیام نور همواره موضوع ورزش را در اولویت کاری خود قرار داده و در سال‌های اخیر نیز ورزش دانشگاه پیام نور بوشهر پیشرفت‌های خوبی کرده است.

جلالیان اضافه کرد: دانشگاه پیام نور بوشهر دارای چهار سالن ورزشی مجهز و یک سالن ورزشی است که هم‌اکنون این سالن ورزشی 90 درصد پیشرفت فیزیکی دارد و در اوایل سال آینده افتتاح خواهد شد.

وی ادامه داد: همچنین سالن ورزشی دانشگاه پیام نور مرکز بین‌الملل عسلویه نیز تاکنون بااعتباری بالغ‌بر 30 میلیارد ریال و با مساحت 2 هزار و 700 مترمربع 90درصد پیشرفت فیزیکی دارد.

گفتنی است در رشته تنیس روی میز تیم‌های ایلام، بوشهر و کرمانشاه به‌عنوان تیم‌های اول تا سوم این رقابت‌ها معرفی شدند.

در تنیس روی میز انفرادی نیز سهیل بیگی و محمدعرفان پورعلی از ایلام اول و دوم و محمدباقر ابوعلی از بوشهر و میلاد رستمی از ایلام نیز به‌طور مشترک عنوان سوم را از آن خود کردند.

در بخش دوبل تنیس روی میز نیز ایلامی‌ها خوش درخشیدند به‌طوری‌که سهیل بیگی و محمدعرفان پورعلی از ایلام اول، میلاد رستمی و کیوان ویسی از ایلام دوم و محمدباقر ابوعلی، ساسان منصوری و سید اسماعیل موسوی و حمیدرضا قاسمی نیز به‌طور مشترک سوم شدند.

در رشته فوتسال نیز تیم ایلام در دیدار پایانی با شکست بوشهر به مقام قهرمانی دست یافت و تیم‌های خوزستان و آذربایجان غربی سوم و چهارم شدند.

در این جشنواره یزدان توخاهی از ایلام فنی‌ترین بازیکن، عارف یزدانی از بوشهر آقای گل و تیم مذاهب اسلامی به‌عنوان تیم اخلاق مسابقات معرفی شدند.

همچنین در این مسابقات 66 گل به ثمر رسید، بهترین خط حمله با 16 گل زده بوشهر و خوزستان و بهترین خط دفاع نیز ایلام با 3 گل خورده بودند.